laukudienas logo

Pašizgāzēja piekabe ar manipulatoru

Sadarbībā ar uzņēmumu DLWEST piedāvājam iegādāties jaunas iekārtas, lai atvieglotu darbus Jūsu lauksaimniecībā. Iekārtas ir izgatavotas pēc Eiropas kvalitātes, saskaņā ar ISO 9001:2015 standartu.

Ražošanā ir izmantots augstas kvalitātes konstrukciju tērauds un hidrauliskās komponentes no vadošajiem pasaules ražotājiem. Visi metāla elementi ir pārklāti ar pulverkrāsojumu.

 Vairāk par produkciju:

 • Pašizgāzēja piekabe ar manipulatoru
 • Manipulators traktoram

Pašizgāzēja piekabe ar manipulatoru

  DLAGROMASTER ir lauksaimniecības pašizgāzēja piekabe (10 t, 10 m 3 ) ar celtņa manipulatoru (1 t/ 5,6 m). Dubultās sijas pastiprinātais rāmis un biaksiālais atsperes tandēms FAD (Itālija) palielina DLAGROMASTER veiktspēju, strādājot laukā un citos smagos apstākļos.

  Ir pieejamas divas iekraušanas platformas iesējas: Big Bag maisu pārvadāšanas piekabe ar plakanu grīdu vai pašizgāzēja piekabe ar izkraušanu uz 3 pusēm. 

Priekšrocības

 •  Balsti ar hidraulisku izbīdīšanu un slīpuma mērītājs nodrošina precīzu novietojumu.
 •  Ar grozu būvniecības un apsaimniekošanas operācijās pacelšanu var veikt augstumā līdz 6,7 m,
 •  Pretvārsti, brīdinājuma signāls, brīdinājumu marķējums un norādes atbilst drošības prasībām.
 •  Ar fluorplastu pārklāti vadības vārsta rokturi ļaut operatoram viegli un vienkārši vadīt manipulatoru.
 •  Vienkārša pievienošana pie traktora 3 punktu uzkares un standarta hidraulikas sistēmas.
 •  Oriģinālās rezerves daļas, vienkārša un uzticama konstrukcija, samazinātas remonta izmaksas.
 •  Pulverkrāsojums nodrošina korozijas aizsardzību, kas garantē ilgu kalpošanas mūžu.
 •  Ērta lietošana, īpaši uzticamu cilindru nodrošinātas vienmērīgas un precīzas kustības.
 •  Uzņēmuma tehniskais atbalsts un konkurētspējīga cena. 

Manipulators traktoram

  DLAGRO manipulators (1,3 t / 5,5 m) ir iekrāvējs, kas paredzēts traktoriem ar 3 punktu uzkari. DLAGRO ir paredzēts lietošanai lauksaimniecībā Big-bag maisu iekraušanai un izkraušanai (sēklas, mēslojums, siena un salmu ķīpas, mucas utt.) laukā un noliktavās. To var lietot arī būvniecības un renovācijas aktivitātēs. DLAGRO manipulators palielina jebkura saimniecībā izmantotā traktora un piekabes funkcionalitāti.

Uzstādīšana

  DLAGRO manipulatoru var uzstādīt tādiem traktoriem, kā BELARUS, JOHN DEERE, CASE, CLAAS, NEWHOLLAND, XTZ u.c. (1.4 un 2. kategoriju traktoru hidrauliskās sistēmas) ar 3-punktu uzkarēm. Manipulators ir ļoti efektīvs, ja tas tiek lietots kopā ar 4-6 tonnu piekabi. Tādēļ DLAGRO manipulators var ideāli strādāt pašiekraujošas piekabes sistēmā. DLAGRO ierīce sastāv no 3 daļām. Otrā daļa ir teleskopiska, bet pēdējā sekcija darba telpas palielināšanai ir regulējama manuāli.

Oriģināls raksts

Jums varētu arī patikt